متن خبر
کد خبر :   3507  | تاریخ خبر : 1398/10/11  | ساعت : 21:48

منبع خبر : پورتال سازمان هلال احمر استان آذربایجان شرقی
در دیدار رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی با سرپرست هلال احمرآذربایجان شرقی مطرح شد ؛

گسترش همکاری هلال احمر با بسیج جامعه پزشکی /انعقاد تفاهم نامه همکاری های متقابل / عضویت داوطلبانه رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی در هلال احمر


رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان با سرپرست جمعیت  هلال احمراستان آذربایجان شرقی دیدار وبرای  افزایش  همکاری های فی مابین در حوزه های امدادی و درمانی تاکید کردند .

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، دکتر جواد احمدیان رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان آذربایجان شرقی در این دیدار با اشاره به رسالت بسیج جامعه پزشکی گفت : بسیج جامعه پزشکی در راستای ماموریت های بسیج، اقدام به ارائه خدمات پزشکی و دارویی و درمانی رایگان در مناطق کم برخوردار و روستاهای دور افتاده و محروم می نماید . .

وی با تقدیر از اقدامات جمعیت هلال احمر در حوزه های مختلف به ویژه ارائه خدمات درمانی رایگان در مناطق کم برخوردار گفت : تیم های درمانی جمعیت هلال احمر استان با بسیج جامعه پزشکی استان دربرپایی بیمارستانهای صحرایی همکاری و مشارکت بسیار خوبی داشته و کماکان نیز از  همکاری های جمعیت هلال احمر در این حوزه برخوردار خواهیم شد .

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان آذربایجان شرقی بر  ساماندهی و نظامند نمودن همکاری های فی مابین تاکید و خواستار انعقاد تفاهم نامه همکاری با جمعیت هلال احمر استان شد .

در این دیدار دکتر هادی موسوی سرپرست جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی با ابراز خرسندی از همکاری های تنگاتنگ بسیج جامعه پزشکی و هلال احمر گفت : معاونت بهداشت درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر و تیم های درمان اضطراری جمعیت هلال احمر در سالهای گذشته در امر برپایی بیمارستانهای سیار در مناطق محروم همکاری های بسیار خوبی با بسیج جامعه پزشکی استان انجام داده و این همکاری ها در آینده نیز با قدرت و قوت بیشتری تدام خواهدیافت .

وی افزود : جمعیت هلال احمر به تعبیر حضرت امام خمینی (ره) یک موسسه عام المنفه بوده و برای تحقق اهداف و اصول بشردوستانه و خداپسندانه آن از گذشته تا حال افراد و خیرین و نیکوکاران بسیاری در آن از جان و مال خویش مایه گذاشته اند و این امانت اکنون بدست ما رسیده ، مانیز بایستی امانتداربوده و  به تاسی از سیره و مرام  شهدا ادامه دهنده راه نورانی آنها باشیم .

دکتر موسوی در ادامه گزارشی از اقدامات داوطلبان در هلال احمر ارائه داد و خاطر نشان کرد : با کمک داوطلبان  طرح ها و برنامه های مختلفی در سطح استان و سطح کشور توسط هلال احمر استان انجام گرفته که از آن جمله می توان به اجرای طرح نذر آب در استان سیستان و بلوچستان با کمک پزشکان داوطلب اشاره کرد .

گفتنی است در پایان این دیدار : با اهدای لوح سپاس از تلاشهای  دکتر احمدیان در کمک به زلزله زدگان شهرستانهای میانه و سراب تجلیل بعمل آمد و رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان با پر کردن فرم ،  بعضویت داوطلبان جمعیت هلال احمر در آمد

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين