متن خبر
کد خبر :   3505  | تاریخ خبر : 1398/10/11  | ساعت : 21:42

منبع خبر : پورتال سازمان هلال احمر استان آذربایجان شرقی
در دیدار سرپرست هلال احمر استان با مدیر مجتمع مس آذربایجان صورت گرفت:

تقدیر و تشکر از کمک کارکنان مجتمع مس آذربایجان به زلزله زدگان / تاکید بر همکاری های متقابل در حوزه آموزش و خدمات درمانی


سرپرست جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی با حضور در شهرستان ورزقان با مدیر مجتمع مس آذربایجان ( سونگون ورزقان ) دیدار و پیرامون افزایش همکاری های فی مابین به گفتگو پرداختند .

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، در این دیدار دکتر هادی موسوی سرپرست جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی با  اشاره به نقش داوطلبان در پیشبرد اهداف جمعیت هلال احمر گفت : جمعیت هلال احمر یک نهاد عام المنفعه و داوطلب محور می باشد که داوطلبان و اعضای آن تاثیر مهمی در پیاده نمودن اصول و اهداف آن در جامعه دارند .

 وی با تجلیل از پیشگامی مدیریت و کارکنان  مجتمع مس آذربایجان  در کمک به آسیب دیدگان از حوادث سیل و زلزله از کمک های اخیر کارکنان این مجتمع به زلزله زدگان شهرستان میانه و سراب تجلیل بعمل آورد .

موسوی از آمادگی هلال احمر برای برگزاری کارگاههای آموزشی امدادی به کارکنان مس خبر داد و خواستار افزایش همکاری ها در حوزه درمانی شد .

در این دیدار مهندس رضا شریفی مدیر مجتمع مس آذربایجان نیز با تقدیر از اقدامات ارزشمند جمعیت هلال احمر در امر کمک به زلزله زدگان و آسیب دیدگان از حوادث بر آمادگی مجتمع مس آذربایجان  برای همکاری داوطلبانه و آموزشی  خبر داد .

گفتنی است : کارکنان مجتمع مس آذربایجان( سونگون ورزقان )اخیرا مبلغ 207 میلیون تومان ( حقوق 2 روز کاری) خود را به زلزله زدگان شهرستانهای سراب و میانه اختصاص داده بودند .

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين