متن خبر
کد خبر :   3498  | تاریخ خبر : 1398/10/06  | ساعت : 15:56

منبع خبر : پورتال سازمان هلال احمر استان آذربایجان شرقی

تجلیل از داوطلب جمعیت هلال احمر استان آذربایجانشرقی


صبح امروز  با حضور سرپرست جمعیت هلال احمر استان آذربایجانشرقی از حاج حسین افتخاری  داوطلب جمعیت هلال احمر استان  آذربایجانشرقی  تجلیل و تقدیر بعمل آمد .

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجانشرقی دکتر سید هادی موسوی سرپرست جمعیت هلال احمر آذربایجانشرقی با گرامیداشت ۵ دی سالگرد زلزله دلخراش بم و روز ملی ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی و با  اشاره به عام المنفعه و داوطلب محور بودن  جمعیت هلال احمر گفت: مساعدتهای مادی و معنوی داوطلبان در پیشبرد هلال احمر  نقش اساسی دارد بنابراین  واحد داوطلبان جمعیت هلال احمر ، همواره  بعنوان پل ارتباطی بین نیاز نیازمندان وتوان  توانمندان عمل می کند .

 

وی افزود :هلال احمر مانند شجره طیبه ای است که بر اساس آموزه های دین مبین اسلام خدمت به همنوع جزو اصول اساسی و اهداف آن می باشد.

 

 سرپرست هلال احمر استان  ابراز امیدواری کرد:انشالله در آینده شاهد فعالیتهای بیشتر داوطلبانه و بشر دوستانه باشیم .

 

همچنین در این مراسم حاج حسین افتخاری داوطلب جمعیت هلال احمر ضمن تشکر از فعالیتهای جمعیت هلال احمر گفت:  خداوند متعال را شاکر و سپاسگزارم که تمکن مالی برای ما عنایت فرموده و ما نیز بعنوان  امانتدار در این میان وظیفه خود  می دانیم به آحاد مختلف مردم و اقشار نیازمند و آسیب پذیر جامعه آنچه از دستمان بر می آید کمک کنیم .

وی افزود: جمعیت هلال احمر نهاد مقدسی است و وظیفه خود می دانیم از جمعیت هلال احمر حمایت کنیم .

 

گفتنی است در این مراسم با اهدائ لوح تقدیر از فعالیتهای آقای حاج حسین افتخاری که در حوادث و زلزله اخیر  نیز نهایت همکاری را داشته اند تجلیل بعمل آمد.

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين