متن خبر
کد خبر :   3413  | تاریخ خبر : 1398/06/04  | ساعت : 22:51

منبع خبر : پورتال سازمان هلال احمر استان آذربایجان شرقی

عضویت کاپیتان تیم ملی و کاپیتان تیم تراکتور و خیر تبریزی در داوطلبان هلال احمر


کاپیتان تیم ملی و تیم تراکتور با حضور در جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی بعضویت داوطلبان جمعیت هلال احمر در آمد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی فوتبال و تیم تراکتور تبریز با حضور در جمعیت هلال احمر استان ضمن تجلیل از فعالیتهای داوطلبانه هلال احمر در حمایت از  آسیب دیدگان از حوادث با پر کردن فرم داوطلبان و پوشیدن لباس هلال احمر بعضویت داوطلبانه جمعیت هلال احمر در آمد و برای فعالیتهای داوطلبانه در هلال احمر اعلام آمادگی کرد .

همچنین سعید کنعانی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان با تشریح اقدامات جمعیت هلال احمر در راستای حمایت از راهکارهای رفع آسیب های اجتماعی و  کمک به اسیب دیدگان از حوادث و سوانح گفت :جمعیت هلال احمر نهاد عام المنفعه و مردمی است و در حوزه داوطلبان بمنزله پلی میان توان توانمندان و نیاز نیازمندان ایفای نقش می کند .
وی داوطلبان را سرمایه جمعیت هلال احمر دانست و از عضویت کاپیتان تیم ملی و تیم تراکتور تبریز در جمعیت هلال احمر ابراز خرسندی کرد.

همچنین حاج حسین افتخاری از خیرین و نیکوکاران خوشنام تبریزی نیز با حضور در جمعیت هلال احمر و پر کردن فرم داوطلبان به عضویت داوطلبان جمعیت هلال احمر در آمد و برای همکاری با هلال احمر اعلام آمادگی کرد .

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين