متن خبر
کد خبر :   2960  | تاریخ خبر : 1397/01/27  | ساعت : 12:28

منبع خبر : پورتال سازمان هلال احمر استان آذربایجان شرقی

حضور کاروان سلامت در مناطق محروم شهرستان کلیبر


با همکاری معاونت داوطلبان هلال احمر استان و جمعیت هلال احمر شهرستان کلیبر و با حضور بخشدار بخش مرکزی کاروان سلامت در 3 روستای محروم سهریق، تازه کند و حیران علیا از توابع بخش مرکزی شهرستان کلیبر اجراشد.          

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ،حسین خیرجو معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان در حاشیه اجرای این طرح گفت: این کاروان با همکاری داوطلبان پرتلاش بخش معاونت داوطلبان و به مناسبت هفته ی سلامت و در راستای اجرای پروژه های محرومیت زدایی در مناطق محروم انجام گرفته که در آن اعضای کاروان به ارایه خدمات بهداشتی از جمله ویزیت و معاینه رایگان به سه روستای محروم واقع در این مناطق پرداخته و 100خانوار از این خدمات بهره مند شدند.
وی اضافه کرد : از دیگر خدمات ارایه شده توسط این کاروان می توان به توزیع ۱۰۰ بسته حمایتی بین اهالی و ۱۹ بسته آموزشی بین دانش آموزان روستا جمعا به ارزش ۱۰۰ میلیون ریال اشاره کرد.
معاون داوطلبان  همچنین اظهار امیدواری کرد تا با اجرای طرح هایی همانند این طرح گام بلندی برای بالا بردن سطح بهداشت و سلامت در مناطق محروم برداشته شود.
در پایان رضا محمدی، بخشدار بخش مرکزی از نزدیک از نحوه ارائه خدمات کاروان سلامت در روستاهای مذکور بازدید و از زحمات آنان تقدیر کرده و افزود: امیدواریم در آینده نزدیک تمام روستاهای محروم شهرستان از چنین طرح هایی بهره مند شوند.
https://sapp.ir/rcs.sh

 

 

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين