متن خبر
کد خبر :   2950  | تاریخ خبر : 1397/01/15  | ساعت : 19:41

منبع خبر : پورتال سازمان هلال احمر استان آذربایجان شرقی
اجرای طرح ملی فرشتگان رحمت در آذربایجان شرقی ؛

بهره مندی هفده هزار و 445نفر /توزیع چهار هزار و 830بسته حمایتی در میان اقشار کم برخوردار


مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی از اجرای طرح ملی فرشتگان رحمت، طرح نیابت و طرح مروجین سلامت توسط داوطلبان در سطح استان خبر داد .
 

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ؛سعید کنعانی در تشریح این طرح ها گفت : بمنظور حمایت از اقشار کم در آمد و زنان سرپرست خانوار ،معلولین ،سالمندان ،خانواده زندانیان و تکریم بازنشستگان و خانواده های معظم شهدا همه ساله در آستانه سالجدید طرح ملی فرشتگان رحمت، طرح نیابت و طرح مروجین سلامت توسط داوطلبان در سطح استان به مرحله اجرا در می آید .
وی ادامه داد : امسال نیز داوطلبان جمعیت هلال احمر مانند سالهای قبل در آستانه نوروز 97 ، از اول اسفند ماه اقدام به جمع آوری کمکهای هم استانی ها نموده و با تفکیک و بسته بندی نمودن کمکها، اقدام به توزیع آنها در میان جامعه هدف نمودند .
کنعانی ادامه داد : در این طرح ها بیش از چهار هزار و 830 بسته غذایی و بهداشتی  جمعا به ارزش 389 میلیون تومان تهیه و در میان خانوارها با حفظ کرامت انسانی، توسط داوطلبان هلال احمر پخش گردید .
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان با تقدیر از داوطلبان و امدادگران و روانشناسان وپزشکان مشارکت کننده در طرح افزود : در طرح مروجین سلامت، پزشکان داوطلب هلال احمر، با حضور در روستاها و مناطق کم برخوردار اقدام به ویزیت رایگان بیماران  نمودند .
وی با درخواست از خیرین و نیکوکاران برای مشارکت در طرح های داوطلبانه و خداپسندانه هلال احمر، مجموع بهره وران از خدمات طرح های فرشتگان رحمت، طرح نیابت و طرح مروجین سلامت را بالغ بر هفده هزار و 445 نفر عنوان کرد .  

 

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين