متن خبر
کد خبر :   2884  | تاریخ خبر : 1396/11/14  | ساعت : 12:19

منبع خبر : پورتال سازمان هلال احمر استان آذربایجان شرقی
همزمان با یوم الله 12 بهمن صورت گرفت؛

بازدید اعضای هلال احمرآذربایجان شرقی از کارخانه چسب هل/ تجلیل از مدیر عامل کارخانه بعنوان کار آفرین برتر کشوری


جمعی از اعضای جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی و شعبه تبریز از کارخانه چسب هل بازدید و با مدیر عامل این کارخانه به صحبت و گفتگو نشستند .

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، همزمان با یوم الله 12 بهمن  ،جمعی جمعی از اعضای جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی و شعبه تبریز بهمراه تعدادی از مسئولان ازبخش های مختلف  کارخانه چسب هل بازدید و با مدیر عامل این کارخانه به عنوان کار آفرین برتر کشوری پیرامون رموز موفقیت گفتگو کردند.

🔵توکل بخدا  بزرگترین سرمایه ماست 

دکتر خلیل نظری مالک کارخانه چسب هل در جمع اعضای جوانان و داوطلبان هلال احمر با تجلیل از خدمات جمعیت هلال احمردر مقاطع مختلف ، رمز موفقیت در هر کاری را  توکل به خدا دانست و اظهار داشت :توکل بخدا بزرگترین سرمایه ای است که می تواند عامل موفقیت های بزرگی باشد .
وی هدف گذاری را مولفه بعدی موفقیت عنوان کرد و افزود :ما باید همیشه در برنامه های خود هدف گذاری داشته باشیم  و برای نیل به اهداف تعیین شده برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت تعریف کنیم .
دکتر نظری خاطر نشان کرد : مولفه مهم دیگری که هر مجموعه را در رسیدن به هدف غایی کمک می کند نیروی انسانی آن مجموعه است که با ایجاد محیطی آرام برابر قوانین الهی و آموزه های دین مبین اسلام و کتاب آسمانی قرآن می توان به این اصل مهم دست یافت.
وی توجه به امر اقامه نماز را در ایجاد آرامش روحی روانی کارکنان و سالم سازی محیط کار و ایجاد اعتماد به نفس بسیار موثر دانست  که موجب  رضایت و امدادهای غیبی خدا خواهد شد .  
مالک کارخانه چسب هل ادامه داد : ما با  توکل به خدا و با تکیه بر دانش داخلی توانستیم صنایع شیمیایی چسب هل را در بخش های کنترل کیفی ، آزمایشگاه ، سیستم های فنی ،تزریق پلاستیک ، تبلیغات و ...راه اندازی  کنیم .
وی ادامه داد :هم اکنون کارخانه چسب هل   با به کارگیری بیش از 600 نفر نیروی انسانی به تولید و فروش انواع چسب می پردازد.

🔴کار آفرین برتر کشوری بعضویت داوطلبان در آمد

در این مراسم دکتر خلیل نظری مدیر عامل کارخانه چسب هل بعنوان کار آفرین برتر کشوری با پوشیدن لباس هلال احمرو پر کردن فرم بعضویت داوطلبان در آمد و بر همکاری همه جانبه با جمعیت هلال احمر اعلام آمادگی نمود.

🔶مهمترین محصول کارخانه خودباوری و رونق تولید داخلی و عدم وابستگی به خارج و اشتغال زایی است 

در این دیدار علی شهودی مسئول روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان با تبریک ایام الله دهه فجر و گرامیداشت ایام فاطمیه گفت :یکی از دغدغه های مهم در کشور ما بحث کار آفرینی با اتکا به منابع و علم ودانش بومی است که از طرف مقام معظم رهبری با طرح شعارهای سال و بیانات متعدد در دیدار های مردمی و مسئولان نظام  مورد تاکید قرار گرفته است .
وی ادامه داد :بحمدالله امروز جوانان کشورمان با ایمان و اعتقاد راسخ در  عرصه های علمی جهانی خوش درخشیده اند ودر عرصه تولید و کار آفرینی هم وقتی که ایمان قوی پشتوانه کارها قرار گرفته شاهد موفقیت های شایانی بوده ایم . 
مسئول روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان با معرفی اجمالی هلال احمر افزود : جمعیت هلال احمر بعنوان بزرگترین نهاد امدادرسان کشور، داوطلب محور بوده و امورات آن  در حوادث و بحرانها توسط جوانان و داوطلبان و خیرین و نیکوکاران اجرایی می شود که در این خصوص صاحبان حرف و مشاغل و مدیران کارخانه ها بعنوان بازوان توانمند فکری و اجرایی می توانند هلال احمر را در نیل به اهداف بشر دوستانه اش یاری نمایند .
شهودی در پایان با تجلیل از مدیر عامل کارخانه چسب هل گفت :جای بسی خوشحالی  است که کارخانه چسب هل در زمان اندک از عمر کاری خویش به موفقیت های بزرگی در حوزه تولید داخلی و کار آفرینی با اتکا به علم و دانش داخلی و بواسطه پشتوانه ایمان و اراده قوی  دست یافته است که   مهمترین محصول کارخانه علاوه بر چسب هل  ،خودباوری و رونق تولید داخلی و عدم وابستگی به خارج و اشتغال زایی است .

اهدای تندیس یاد بود کار آفرین برتر کشوری 

در پایان این مراسم  تندیس  یاد بودی از طرف معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی به دکتر خلیل نظری مالک کارخانه چسب هل  بعنوان کار آفرین برتر کشوری اهدا شد  

نظر شما خواننده محترم درباره این خبر

نظرات (0)

 
صفحه 1 از -1اولين   قبلي   بعدي   آخرين